YAC PC Cleaner

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Elex do Brasil Participações Ltda
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 895 KB
 

YAC PC Cleaner to rozwiązanie pozwalające na przyspieszenie działania komputera. Oprogramowanie realizuje swoje zadanie na wielu polach. Oprócz czynności typowych dla podobnych produktów jak czyszczenie cache, kosza, historii przeglądania i plików tymczasowych usuwane są szkodliwe rozszerzenia.

Nie zabrakło również nowoczesnego menadżera procesów, który pozwala na sprawne zabicie wybranych procesów działających w tle. Ciekawą funkcją jest możliwość przyspieszenia bądź opóźnienia uruchamiania się aplikacji, które się włączają automatycznie podczas startu systemu. W ten sposób można zarządzać tymi programami, na których działaniu zależy użytkownikowi najbardziej.

Operacja oczyszczania jest bardzo prosta, bowiem odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. YAC PC Cleaner wyróżnia lekkość oraz szybkość działania, co docenią właściciele słabszych konfiguracji sprzętowych. Interfejs programu wygląda nowocześnie i przejrzyście.

Wszystkie funkcje pogrupowano według zakładek, które pozwalają na lepszą orientację. YAC PC Cleaner wyświetla również na pulpicie widget informujący o zużyciu pamięci RAM czy wykorzystaniu łącza internetowego.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 864  razy.