Wakacje to nie najlepsza pora na naukę, zwłaszcza tak upalne wakacje. Ale pomyślmy teraz o jesieni, kiedy dzieci wrócą do 4 ścian pokoju i może będą się nudzić?

 

Bestsellery edukacyjne empik: 8 sierpnia 2013

pozycja tytuł/autor opis
10

angielski-dla-dzieci-wow-pc

Angielski dla dzieci „Wow!” to interaktywny kurs języka angielskiego przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 8–10 lat, które znają już podstawy języka. Program opracowano na podstawie podręczników z serii „WOW!” fińskiego wydawnictwa edukacyjnego Sanoma WSOY. Jest on kompleksowym kursem językowym, dzięki któremu dziecko może doskonalić i ćwiczyć wszystkie kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Ważną rolę odgrywa w nim system motywacyjny i informacje zwrotne o postępach w nauce prezentowane w formie raportów.
9

angielski-dla-nastolatkow-poziom-1-pc

Program komputerowy do języka angielskiego to ekscytujący kurs językowy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Został przygotowany w konwencji pełnego kursu językowego dla początkujących. Sposób przekazywania wiedzy dostosowany został do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku 9-13 lat.
Składa się z dwóch poziomów zaawansowania. W sposób zabawny i łatwy prowadzi do zapamiętania wiadomości poprzez najistotniejsze zagadnienia lingwistyczne. Dzięki praktycznej strukturze, ciekawym animacjom, lekcjom wideo oraz wielokulturowej tematyce, kurs dostarcza uczniom przydatnych i spójnych informacji. Kształci wszystkie umiejętności językowe: mówienie (speaking), pisanie (writing), czytanie (reading) i rozumienie ze słuchu (listening).
8

niem-dla-dzieci-nicole-und-thomas-pc

Niemiecki dla dzieci „Nicole und Thomas” to multimedialny kurs języka niemieckiego, który został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 6–10 lat. Dzięki atrakcyjnej formie, pozwala on na nauczenie się najważniejszych słówek i zwrotów niemieckich w szybki i przyjemny sposób. Program składa się z dwóch poziomów zaawansowania, pozwala poznać wyrazy najczęściej używane [m.in. Rodzina, W domu, W szkole, Zabawki, Zwierzęta], jak i te bardziej zaawansowane (m.in. Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom multimedialnym nauka języków staje się dla dziecka jednocześnie interesująca i, co najważniejsze, skuteczna.
7

profesor-klaus-intensywny-kurs-niemiecki-a1-b2

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka niemiecki. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych.
W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy rozdział zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje 9 modułów, m.in. dialogi, nauka słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu, gramatyka. Bogactwo multimediów – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, ciekawostki sprawiają, że nauka z programem nigdy się nie nudzi. Specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiają na bieżąco weryfikację postępów w nauce i motywują do dalszej pracy z programem. Dodatkowo w kursie: wzory dokumentów, praktyczny słownik z 11 000 haseł, zaawansowany system rozpoznawania mowy oraz opcja drukowania karteczek ze słówkami.
6

akademia-umyslu-junior-zima-pc

Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów. Dedykowane są dzieciom w wieku 6 – 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach.
Część ZIMA nawiązuje do świątecznego, noworocznego, zimowego klimatu. Zawiera 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami.
5

profesor-henry-angielski-slownictwo-6-0

14 000 słów i zwrotów angielskich dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 & 4 wszechstronnie i skutecznie uczy 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Atrybutami programu są różnorodne ćwiczenia (aż 18 rodzajów) oraz system inteligentnych powtórek – gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują kursu do nauki specjalistycznego słownictwa oraz osób przygotowujących się do renomowanych egzaminów językowych: CAE i CPE.
4

porusz-umysl-plus-cwiczenia-wzrokowo-sluchowe-pc

Porusz Umysł – Program ogólnorozwojowy dla dzieci. Edycja PLUS została wzbogacona o zbiór zeszytów ćwiczeń opracowanych przez mgr Dorotę Rudzińską-Friedel pedagoga i terapeutę, autorkę merytoryczną edukacyjnych programów komputerowych Porusz Umysł oraz Progres. Ćwiczenia stanowią doskonałe rozwinięcie i uzupełnienie zadań zawartych w tych programach. Porusz Umysł narodził się z wiedzy, doświadczeń w pracy i obserwacji dzieci. Kierowany jest do wszystkich w celu podniesienia umiejętności szkolnych, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały.
3

disney-s-magic-english-pc

„Magic English” to sprawdzona metoda nauczania języka obcego i wspaniała zabawa przy rozwiązywaniu każdego zadania u boku ulubionych postaci – Tarzana, Myszki Miki, 101 Dalmatyńczyków i Arielki, a także nowego bohatera – sympatycznego Sparky’ego. Dzieci, rozwiązując kolejne zadania rozwijające znajomość języka na wszystkich płaszczyznach (słownictwo, czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie), przeżywają niesamowite przygody znane z ulubionych filmów animowanych.
2

empik-dzieciom-socrates-111-zabaw-i-cwiczen-pc

Socrates 111 to kolejny program edukacyjny ze znanej i cenionej serii Socrates. Program zawiera zupełnie nowe gry, zabawy i specjalnie zaprojektowane drukowane karty z łamigłówkami.

ang-dla-dzieci-nicole-and-tommy-pc

Angielski dla dzieci „Nicole and Tommy” to interaktywny program do nauki języka angielskiego, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 6–10 lat. W atrakcyjny sposób pomaga w nauce najważniejszych słówek i zwrotów angielskich. Kurs obejmuje angielskie słownictwo podstawowe oraz najczęściej używane (m.in. Rodzina, W domu, W szkole, Zabawki, Zwierzęta), a także bardziej zaawansowane (m.in. Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych nauka jest jednocześnie niezwykle interesująca i, co najważniejsze, skuteczna.

 

10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatnich 7 dni w empik.com
 
 

Katagoria: rankingi programów edukacyjnych
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1527  razy.