W Empiku króluje  seria „Empik dzieciom”…

 

Bestsellery edukacyjne empik: notowanie z dnia 9 października 2013

pozycja program opis
10

cwiczenia-dla-uczniow-klasa-1-i-2-szkoly-podstawowej-pc

Multimedialny program edukacyjny „Ćwiczenia dla uczniów – klasa 1 i 2 szkoły podstawowej” zawiera szereg ćwiczeń i zadań przeznaczonych dla dzieci w weku 6-8 lat. Program został przygotowany przez fachowców praktyków, na co dzień pracujących z dziećmi. Kierowany jest do wszystkich w celu pomocy w sprostaniu obowiązkom szkolnym, kształtowania umiejętności, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy.
9

niemiecki-pierwsze-kroki-b

Kurs dla początkujących. Pierwsze kroki to metoda na łatwe opanowanie podstawowych umiejętności językowych. To również sposób na odświeżenie najczęściej używanych zwrotów. Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o osobach początkujących. Opracowany przez pedagogów i lingwistów dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem i dla takich, które chcą przypomnieć sobie dawno już zapomniane umiejętności.
8

niemiecki-kein-problem-poziom-zaawansowany-b

Kurs stanowi doskonałe wprowadzenie w sekrety języka niemieckiego. Polecamy go osobom, które dopiero rozpoczynają naukę niemieckiego oraz tym, które chciałyby sobie odświeżyć zapomniane podstawy. Zakres tematyczny i gramatyczny kursu odpowiada trzem semestrom nauki na tradycyjnym kursie językowym. Opanowanie przedstawionych zagadnień pozwoli na swobodne porozumiewanie się w podstawowych sytuacjach życiowych.
Kurs składa się z 12 bardzo obszernych lekcji. w każdej z nich nauka polega na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu wykorzystanego słownictwa i wyrażeń. Proces powtórek organizuje SuperMemo UX, dzięki czemu pojawiają się one w optymalnych dla uczącego się odstępach. Kurs zawiera także komentarze oraz objaśnienia gramatyczne. Autor przedstawił je w sposób przystępny i zrozumiały oraz uzupełnił o serię zadań utrwalających zdobytą wiedzę i pomagających opanować gramatykę szybko i naturalnie.
7

zagadki-dla-spryciarzy-pc-b

Potęga Rozumu Dla Dzieci to seria nowatorskich gier. Każda część zawiera inny zbiór zabawnych zagadek. Rozwiązując je najmłodsi świetnie się bawią, a przy tym rozwijają pomysłowość, kreatywność i umiejętność rozwiązywania zagadek. Pomagając niezbyt bystremu Szeryfowi ująć złodziejaszka Miko, dzieci odwiedzają różne epoki historyczne. W każdej z nich mają do wykonania wciągające zadanie, wymagające pomysłowości, sprytu i inteligencji.
6

niemiecki-dla-dzieci-7-diamentow-b

Niemiecki dla dzieci – 7 Diamentów, to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7. Najmłodsi uczą się języka niemieckiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście i w trakcie rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty, dzięki którym zwiedzają niedostępne części Miasta. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.
5

profesor-henry-angielski-slownictwo-6-0

14 000 słów i zwrotów angielskich dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 & 4 wszechstronnie i skutecznie uczy 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Atrybutami programu są różnorodne ćwiczenia (aż 18 rodzajów) oraz system inteligentnych powtórek – gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują kursu do nauki specjalistycznego słownictwa oraz osób przygotowujących się do renomowanych egzaminów językowych: CAE i CPE.
4
Empik dzieciom: Matematyka to proste!

empik-dzieciom-matematyka-to-proste-pc-b

MATEMATYKA – to proste! jest multimedialną grą edukacyjną przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. Dzięki niej dzieci łatwo wkraczają w świat matematyki. Poznają liczby, działania, figury geometryczne. Grając w gry i rozwiązując zagadki zwiększają sprawność liczenia i wykonywania działań matematycznych. Zastosowana w programie oryginalna metoda nauki poprzez zabawę przynosi szybkie i trwałe efekty.
3

angielski-dla-dzieci-pakiet-3-czesci-pc-b

ANGIELSKI to proste! jest multimedialną grą językową. Dzięki niej łatwo poznasz niezbędne słowa, zwroty oraz ich prawidłową wymowę.
Grając w gry i rozwiązując ćwiczenia językowe szybko i bez trudu zwiększasz znajomość języka angielskiego. W każdej chwili masz do dyspozycji słownik zawierający wszystkie potrzebne słowa wraz z ich prawidłową wymową.
Nowoczesny w formie, doskonale opracowany i okraszony miłą oprawą graficzną i humorem program do nauki języka angielskiego. Program przeznaczony dla przede wszystkim dla dzieci w wieku 7-13 lat. Pozwala w przyjemny i łatwy sposób nie tylko poznać bogaty zasób słownictwa i zasady budowania zdań, ale również osłuchać się z mówionym językiem. Dzięki wbudowanym w programy zadaniom dziecko sprawdza swoje umiejętności i jest motywowane do dalszej pracy.
2

moja-pierwsza-niezwykla-encyklopedia-czlowieka-b

Kostek Przejrzysty, Twój przewodnik po trójwymiarowym świecie, wprost wychodzi z siebie, aby zabrać Cię w interaktywną wędrówkę pełną zakręconych gier, quizów dotyczących ludzkiego ciała oraz naukowych eksperymentów! Kostek pomoże Ci też prowadzić tajny dziennik!

empik-dzieciom-angielski-to-proste-pc-b

Pakiet trzech programów komputerowych uczących podstaw języka angielskiego: Ja i moja rodzina. Mój dom i okolica. Świat wokół nas.
Każdy z trzech programów zawiera szereg gier i zabaw językowych za pomocą których dzieci łatwo i szybko poznają nowe słówka, zwroty i ich prawidłową wymowę. Słownictwo zawarte w programach zostało dobrane tak, by obejmować podstawowe słówka i zwroty od których należy rozpoczynać naukę języka angielskiego. Zakres obejmuje, liczby, kolory, członków rodziny, kształty, pożywienie, zwierzęta, rzeczy, otoczenie, ubiory, części ciała, urządzenia itp.

 

10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatnich 7 dni w empik.com
 
 

Katagoria: rankingi programów edukacyjnych
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1426  razy.