Dzięki SOCRATESOWI każdy smyk zdobędzie i utrwali podstawowe umiejętności. Twój mały prymus bez trudu przegoni rówieśników!

 

Bestsellery edukacyjne empik: notowanie z dnia 9 września 2013

pozycja program opis
10

angielski-dla-dzieci-wow-pc

Angielski dla dzieci „Wow!” to interaktywny kurs języka angielskiego przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 8–10 lat, które znają już podstawy języka. Program opracowano na podstawie podręczników z serii „WOW!” fińskiego wydawnictwa edukacyjnego Sanoma WSOY. Jest on kompleksowym kursem językowym, dzięki któremu dziecko może doskonalić i ćwiczyć wszystkie kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Ważną rolę odgrywa w nim system motywacyjny i informacje zwrotne o postępach w nauce prezentowane w formie raportów.
9

empik-dzieciom-socrates-101-prostych-cwiczen-pc

Serię SOCRATES stworzono z myślą o systematycznym i stałym rozwoju dziecka. W kolejnych programach dzieci znajdą coraz bardziej rozbudowane i interesujące zadania. Ich tematyka i poziom zaawansowania śledzi i wspomaga naturalny rozwój dziecka.

Dzięki Socratesowi 101 dzieci nauczą się: rozpoznawania kształtów, kolorów i dźwięków, podstaw czytania, pisania i liczenia, nazywania osób, przedmiotów i zwierząt, kojarzyć podstawowe dźwięki z ich źródłem, porównywać cechy i łączyć podobne obiekty w pary, nazywać zawody, narzędzia, sporty, zjawiska pogody, tworzyć proste konstrukcje z różnych figur

8

cwiczenia-dla-uczniow-klasa-1-i-2-szkoly-podstawowej-pc

Multimedialny program edukacyjny „Ćwiczenia dla uczniów – klasa 1 i 2 szkoły podstawowej” zawiera szereg ćwiczeń i zadań przeznaczonych dla dzieci w weku 6-8 lat. Program został przygotowany przez fachowców praktyków, na co dzień pracujących z dziećmi. Kierowany jest do wszystkich w celu pomocy w sprostaniu obowiązkom szkolnym, kształtowania umiejętności, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy.
7

bolek-i-lolek-angielski-dla-dzieci-od-lat-5

Multimedialny kurs, gdzie żadna zabawa nie wymaga od dziecka manualnej zręczności czy umiejętności czytania, ponieważ nauka polega na słuchaniu, rozumieniu i powtarzaniu słówek i zwrotów. Materiał językowy podzielony został na etapy o rosnącym poziomie trudności. Słownictwo dotyczy najbliższego otoczenia dziecka – nazwy ludzi, przedmiotów, kolorów.
6

literki-cyferki-zabawa-i-nauka-pc

Przygotowany we współpracy z pedagogami zbiór gier matematycznio-językowych.

Gry uczące czytać i liczyć przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat.

5

super-gry-logiczne-zabawa-i-nauka-pc

Zbiór gier rozwijających potencjał intelektualny. Przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat. Gry uczą logicznego myślenia. Wydobywają i rozwijają potencjał umysłowy. Wspomagają logiczne i konstruktywne myślenie.
4

moje-slowka-i-zwroty-angielskie-gry-i-zabawy-do-nauki-100-podstawowych-slowek-pc

Program na płycie CD-ROM do nauki kolejnych 100 słów i zwrotów dla dzieci. Zawiera animowane plansze o tematyce dostosowanej do zainteresowań dziecka: W lesie, Zawody, W szkole, Mój dom, Nad jeziorem, Wyspa skarbów, Zima, Jedzenie i picie, Części ciała, Podstawowe zwroty. Na każdej z plansz przedstawiono po 10 słówek lub zwrotów w formie animacji wraz z nagraniami wykonanymi przez brytyjskich native speakerów.
3

profesor-henry-angielski-slownictwo-6-0

14 000 słów i zwrotów angielskich dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 & 4 wszechstronnie i skutecznie uczy 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Atrybutami programu są różnorodne ćwiczenia (aż 18 rodzajów) oraz system inteligentnych powtórek – gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują kursu do nauki specjalistycznego słownictwa oraz osób przygotowujących się do renomowanych egzaminów językowych: CAE i CPE.
2

progres-pamiec-i-koncentracja-pc

Program Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój oraz szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania.

socrates-102-ciekawe-zadania

SOCRATES 102 Zabawa i nauka dla każdego smyka! Socrates 102 wspomaga twórczy rozwój dziecka jak żaden inny program! Dzięki Socratesowi 102 dzieci nauczą się: rozpoznawać i nazywać cyfry i liczby Wykonywać proste działania matematyczne; pisać i czytać ze zrozumieniem; rozumieć i wykonywać instrukcje; zapamiętywać i kojarzyć szczegóły w licznych łamigłówkach; podchodzić do zadań w sposób twórczy i niebanalny.

Serię SOCRATES stworzono z myślą o systematycznym i stałym rozwoju dziecka. W kolejnych programach dzieci znajdą coraz bardziej rozbudowane i interesujące zadania. Ich tematyka i poziom zaawansowania śledzi i wspomaga naturalny rozwój dziecka.

 

10 najlepiej sprzedających się produktów w ciągu ostatnich 7 dni w empik.com
 
 

Katagoria: rankingi programów edukacyjnych
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1165  razy.