Interaktywne programy do nauki języków obcych to przyszłość szkolnictwa oraz samodzielnej edukacji w zaciszu domowym. Wystarczy wybrać kurs językowy dostosowany do aktualnych potrzeb oraz poziomu zaawansowania i rozpocząć swoją przygodę z nowym językiem. Nauka oraz podnoszenie umiejętności lingwistycznych nie tylko pozytywnie wpływa na perspektywy zawodowe, ale także pozwala poszerzyć horyzontu i poznać od kuchni inne kultury.


Ranking najpopularniejszych produktów
Pozycja
Procent odsłon Cena minimalna Cena maksymalna
10 YDP EuroPlus+ Angielski z Cambridge Extra Edition + kurs mp3 Everyday English
3% 282.9 zł 282.9 zł
9 Chorwacki Kurs podstawowy (Książka + 3 x Audio CD)
3% 19.96 zł 34.91 zł
8 Sita Pakiet j. angielskiego SITA + 2 kursy
4% 1773 zł 1773 zł
7 Edgard Profesor Marco (wloski) Intensywny kurs (PC)
4% 98.64 zł 155.99 zł
6 Edgard Profesor Pedro hiszpanski Intensywny kurs (PC)
4% 98.67 zł 164.92 zł
5 Edgard Profesor Henry: intensywny kurs (4 x CD ROM + książka)
7% 106.99 zł 149 zł
4 Edgard Profesor Pierre (francuski) Intensywny kurs
8% 101.98 zł 164.92 zł
3 Sita 8919840247528
12% 1179 zł 1179 zł
2 Edgard Profesor Klaus niemiecki Instensywny kurs (PC)
15% 98.66 zł 153.36 zł
1 Edgard Profesor Henry 6.0 Megapakiet
42% 149.53 zł 236.99 zł
Prezentacja najpopularniejszych produktów

Sita 8919840247528

Urządzenie SITAprzetwarza oddech człowieka na bodźce świetlne i dźwiękowe. Człowiek odbierając te bodźce tj. widząc przez zamknięte powieki czerwone światło diod świecących się i gasnących w rytm oddechu oraz słysząc pulsujący w tym rytmie tzw. dźwięk bio, podświadomie wyrównuje częstotliwość i głębokość własnego oddechu. Następuje sprzężenie zwrotne między oddechem, a wrażeniami wzrokowymi i słuchowymi, czyli tzw. biofeedback. Sprzyja to wchodzeniu w stan relaksu, w którym półkule mózgowe lepiej współpracują ze sobą niż w stanie aktywności i wielokrotnie wzrasta zdolność mózgu do percepcji i zapamiętywania informacji.

Cena od 1179 do 1179 zł

Edgard Profesor Klaus niemiecki Instensywny kurs (PC)

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka niemieckiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych.

W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy rozdział zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje 9 modułów, m.in. dialogi, nauka słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu, gramatyka. Bogactwo multimediów - aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, ciekawostki sprawiają, że nauka z programem nigdy się nie nudzi. Specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiają na bieżąco weryfikację postępów w nauce i motywują do dalszej pracy z programem. Dodatkowo w kursie: wzory dokumentów, praktyczny słownik z 11 000 haseł, zaawansowany system rozpoznawania mowy oraz opcja drukowania karteczek ze słówkami.

Do kursu dołączona jest książka "Niemiecki w ćwiczeniach".

Cena od 98.66 do 153.36 zł

Edgard Profesor Henry 6.0 Megapakiet

Pakiet 5 kursów do kompleksowej i skutecznej nauki języka angielskiego dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET gwarantuje naukę aż 25 000 słów, zwrotów i zdań, dzięki multimedialnemu repetytorium przystępnie objaśnia gramatykę, a ponad 40 godzin nagrań native speakerów uczy rozumienia ze słuchu i prawidłowej wymowy. Siłą pakietu jest system powtórek - gwarancja efektywnej nauki! Nowością jest zaawansowany system rozpoznawania mowy.

Profesor Henry 6.0 Słownictwo
poziom 1 & 2, poziom 3 & 4 Wszechstronnie i skutecznie uczą ponad 25 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Siłą programów są urozmaicone ćwiczenia (aż 18 rodzajów) i system inteligentnych powtórek - gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Programy zawierają łącznie 25 000 wysokiej jakości nagrań rodowitych Brytyjczyków. Opcja nagrywania przez mikrofon uczy prawidłowej wymowy. Możliwość wydrukowania karteczek ze słówkami pozwala na powtórkę słówek i zdań w podróży, drodze do pracy czy szkoły.

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu
Kompleksowa nauka praktycznego posługiwania się współczesnym językiem angielskim. Ponad 100 filmów, nagrań i dialogów, o zróżnicowanej tematyce i z udziałem aż 16 native speakerów, uczy nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia. 1000 różnorodnych ćwiczeń sprawia, że praca z programem jest urozmaicona i skuteczna. Profesor przygotowuje do matury, FCE i CAE, w szczególności do części Listening Comprehension i Speaking.

Profesor Henry 6.0 Gramatyka
Ilustrowane i w pełni udźwiękowione multimedialne repetytorium przystępnie objaśnia zagadnienia gramatyczne - wszystkie są zilustrowane przykładami użycia w praktyce. Materiał zawarty w kursie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach FCE, CAE i maturze. Jego opanowanie ułatwiają urozmaicone ćwiczenia i system powtórek. NOWOŚĆ! Zaawansowany technologicznie system rozpoznawania mowy ocenia poprawność wypowiedzi i precyzyjnie wskazuje, w którym miejscu popełniany jest błąd. Program analizuje wymowę nawet pojedynczych głosek.

Angielski Konwersacje (Książka + MP3) - GRATIS!
Pakiet (Książka + CD MP3) przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku angielskim. Jest szczególnie polecany w przygotowaniach do egzaminów ustnych. Obejmuje ponad 60 dialogów, naukę trudnych słówek i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Na płycie znajdują się ponad 3,5 godziny nagrań native speakerów, które zapoznają z prawidłową wymową oraz pomagają przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania.

Cena od 149.53 do 236.99 zł


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi programów do nauki języków obcych
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 2668  razy.